Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Грамота голови обласної ради


Додаток 8
до рішення обласної ради
09.10.2015. № 1773-39/2015

Положення
про Грамоту голови Івано-Франківської обласної ради

 

1. Грамота голови Івано-Франківської обласної ради (далі – Грамота) є відзнакою і заохоченням депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування за сумлінну працю у представницьких органах влади Прикарпаття, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій області за високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, а також з нагоди державних та професійних свят, відзначення ювілеїв і пам’ятних дат.

2. Грамотою відзначають депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників підприємств, установ та організацій області.

Грамотою можуть бути відзначені громадяни України та інших держав.

3. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою здійснюється за ініціативою органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Особу може бути представлено до відзначення Грамотою один раз.

4. Подання про відзначення Грамотою вносять до обласної ради депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники обласних підприємств, установ та організацій. При цьому установи районного, міського рівня (міст обласного значення) вносять свої пропозиції щодо відзначення до відповідних районних, міських рад, які розглядають їх і в разі підтримки порушують відповідне клопотання перед обласною радою.

5. До подання про відзначення Грамотою додаються відомості про досягнення, за які особа представляється до відзначення, характеристика та біографічна довідка, підписані керівником установи.

Подання про відзначення Грамотою вноситься до обласної ради не пізніше ніж за місяць до дати нагородження. У поданні обов’язково вказується дата нагородження.

Документи, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс подання про відзначення, із супровідним листом обласної ради.

6. Подання про відзначення Грамотою розглядається головою обласної ради або за його дорученням – першим заступником чи заступником голови обласної ради.

Проект розпорядження готує виконавчий апарат обласної ради.

7. Опис Грамоти затверджується розпорядженням голови обласної ради.

8. Вручення Грамоти здійснюється в урочистій обстановці головою обласної ради. За рішенням голови обласної ради вручення Грамоти може проводитись в іншому порядку.

9. Нагородженим Грамотою голови Івано-Франківської обласної ради за рахунок коштів державного органу чи органу місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації може бути встановлена і виплачена одноразова грошова винагорода за рішенням керівника та первинної профспілкової організації.

Виплата такої одноразової грошової винагороди проводиться в межах фонду оплати праці відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації.


Про внесення змін до положень про Грамоту та Подяку голови Івано-Франківської обласної ради, затверджених рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 “Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки” (зі змінами)

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата