Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Положення про Подяку голови Івано-Франківської обласної ради


Додаток 9
до рішення обласної ради
09.10.2015. № 1773-39/2015

 

Положення
про Подяку голови Івано-Франківської обласної ради

 

1. Подяка голови Івано-Франківської обласної ради (далі – Подяка) є відзнакою і заохоченням депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування за сумлінну працю у представницьких органах влади Прикарпаття, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій області за високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, а також з нагоди державних та професійних свят, відзначення ювілеїв і пам’ятних дат.

2. Подякою відзначаються депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ та організацій області.

Подякою можуть бути відзначені громадяни України та інших держав.

3. Висунення кандидатур для відзначення Подякою здійснюється за ініціативою органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Особу може бути представлено до відзначення Подякою один раз.

4. Подання про відзначення Подякою вносять до обласної ради депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники обласних підприємств, установ та організацій. При цьому установи районного, міського рівня (міст районного значення) вносять свої пропозиції щодо відзначення до відповідних районних, міських рад, які розглядають їх і в разі підтримки порушують відповідне клопотання перед обласною радою.

5. До подання про відзначення Подякою додаються відомості про досягнення, за які особа представляється до відзначення, характеристика та біографічна довідка, підписані керівником установи.

Подання про відзначення Подякою вноситься до обласної ради не пізніше ніж за місяць до дати нагородження. У поданні обов’язково вказується дата нагородження.

Документи, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс подання про відзначення, із супровідним листом обласної ради.

6. Подання про відзначення Подякою розглядається головою обласної ради, або за його дорученням – першим заступником чи заступником голови обласної ради.

Аналізує подання та готує проект розпорядження виконавчий апарат обласної ради.

7. Опис Подяки затверджується головою обласної ради.

8. Особам, яким оголошена Подяка, вручається грошова премія у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

9. Вручення Подяки здійснюється в урочистій обстановці головою обласної ради. За рішенням голови обласної ради вручення Подяки може проводитись в іншому порядку.

10. Розпорядження голови обласної ради про відзначення Подякою голови Івано-Франківської обласної ради публікуються у газеті “Галичина” та оприлюднюються в інших засобах масової інформації області.


Про внесення змін до положень про Грамоту та Подяку голови Івано-Франківської обласної ради, затверджених рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 “Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки” (зі змінами)

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата