Порядок денний виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова

20.06.2019 р., 9.00 год., м. Івано-Франківськ, м. Коломия


 

Ознайомлення з діяльністю Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк, Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки та Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Івана Франка.

 

Переїзд до м. Коломия.

 

Ознайомлення з діяльністю Коломийського національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й. Кобринського та Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича.

 

І. Проекти рішень, які плануються на розгляд сесії обласної ради:

 

  1. Про проект рішення обласної ради “Про розвиток театрального та музичного мистецтв і музейної справи на Івано-Франківщині (здобутки, проблеми, перспективи).

Доповідає: Федорак Володимир Васильович – начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

 

  1. Про проект рішення обласної ради “Про перейменування Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка та затвердження
    Статуту в новій редакції

Доповідає: Федорак Володимир Васильович – начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

 

  1. Про проект рішення обласної ради “Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідає: Кімакович Віктор Євстахійович- директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

ІІ. розгляд листів та звернень:

 

  1. Про календарний план заходів на 2019 рік регіональної цільової програми “Відзначення в області 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році” на 2018-2021 роки.
  2. Різне.