Порядок денний засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (14.04.2021)

14.04.2021.
м. Івано-Франківськ 10-00 год. каб.500


 

Питання для прийняття рекомендацій комісій щодо розгляду на сесії обласної ради:
1. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік.
Доповідає: Подошва Сергій Валерійович – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації
2. Про звіт директора Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського.
Доповідає: Гундер Петро Михайлович – директор Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського
3. Про звільнення директора Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського Гундера П. М.
Доповідає: Федорак Володимир Васильович – начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації
4. Про внесення змін до обласної Програми пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів на 2019-2021 роки.
Доповідає: Тимків Василь Васильович – директор комунального підприємства з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять”
5. Про звернення обласної ради щодо внесення змін до Порядку відбору проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в рамках програми “Велике будівництво”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.20200. № 1214.
Доповідає: Цимбалюк Юрій Володимирович – начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій, та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради
6. Про відновлення історичної справедливості та присвоєння звання Героя України видатним діячам та ідеологам українського націоналістичного руху провіднику ОУН Степанові Бандері та головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.
Доповідає: Гринечко Мар’яна Валеріївна – голова постійної комісії обласної ради
7. Про представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Йошіхіко Окабе.
Доповідає: Гринечко Мар’яна Валеріївна – голова постійної комісії обласної ради

Питання для розгляду комісій з прийняттям висновків та рекомендацій:
8. Про погодження переліку закладів культури, на які спрямовуються кошти на зміцнення матеріально-технічної бази та проведення капітальних і поточних ремонтів закладів культури області за кодом бюджетної програми 1014082 “Інші заходи в галузі культури і мистецтва ” в сумі 2050, 0 тис. грн на виконання заходів регіональної цільової комплексної програми “Культура Івано-Франківщини” на 2021 рік (п. 9.1.).
Доповідає: Федорак Володимир Васильович – начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації
9. Про погодження календарного плану заходів на 2021 рік регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 25.09.2020 № 1568-37/2020 “Про виконання регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки, регіональну цільову програму підтримки книговидання на 2021 рік”.
Доповідає: Джигіта Володимир Ярославович – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
10. Про погодження переліку заходів Програми пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів на 2021 рік.
Доповідає: Тимків Василь Васильович – директор комунального підприємства з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять”

До відома:
11. Інформація про кількість екскурсій, проведених у музеях області, та кількість учнів загальноосвітніх закладів, які взяли участь у цих екскурсіях.
12.Про Всеукраїнський форум “Освіта, базована на цінностях” (Другого всеукраїнського з’їзду педагогів із духовно-морального виховання).