Порядок денний засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (17.02.2022)

17.02.2022 о 09.30 год.
м. Івано-Франківськ
каб.500


 

Питання для розгляду на комісії, з наступним внесенням до порядку денного сесії обласної ради:

 

 1. Звіт голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих Івано-Франківською обласною радою Івано-Франківській обласній державній адміністрації
 2. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік.
 3. Про програму соціально-економіч’ного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2022-2024 роки.
 4. Про виконання Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області у 2021 році.
 5. Про припинення права користування мисливськими угіддями та надання їх в користування громадській організації «Мисливська організація «Жакля».
 6. Про звіт генерального директора Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” Олійника О. Б.
 7. Про продовження терміну дії контракту з генеральним директором Івано-Франківського обласного комунального агролісогоспо-дарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” Олійником О.Б.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шевченка, 16 у м. Івано-Франківську, цільове призначення якої змінюється.
 9. Про надання у постійне користування земельної ділянки на вул. Данила Галицького, 14 в селищі Ворохта.

Питання для розгляду постійною комісією:

 1. Про погодження календарного плану заходів на 2022 рік Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки.
 1. Різне