Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шосте демократичне скликання
(Тридцять дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 09.10.2015. № 1773-39/2015
м. Івано-Франківськ

Про Програму розвитку
місцевого самоврядування
в Івано-Франківській області
на 2016-2020 роки

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про державні цільові програми”, Бюджетного кодексу України; постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 106 “Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм”, наказу Міністерства економіки України від 4 грудня 2006 року № 367 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання”, враховуючи, що розвиток місцевого самоврядування є одним із пріоритетних напрямів державної політики України, та з метою створення належних умов для підвищення ефективності діяльності місцевих рад, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення для вирішення нагальних потреб територіальних громад обласна рада

 вирішила:

7. З метою відзначення депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування за сумлінну працю у представницьких органах влади Прикарпаття, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій області за високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, а також з нагоди державних та професійних свят, встановити такі нагороди обласної ради:

– Грамота голови Івано-Франківської обласної ради;

– Подяка голови Івано-Франківської обласної ради;

– відзнака “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” та затвердити Положення про них (додатки 8, 9, 10).

11. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 04.01.2011. № 40-2/2011 “Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки” (зі змінами).

12. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради О. Левицького і постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку (С. Федорців).

Голова обласної ради                                                                                          Василь Скрипничук


Внесення змін до рішення:

Рішення від 24.03.2017. № 447-13/2017 “Про внесення змін до положень про Грамоту та Подяку голови Івано-Франківської обласної ради, затверджених рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 “Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки” (зі змінами)


Додаток 8
до рішення обласної ради
від 09.10.2015. № 1773-39/2015

Положення
про Грамоту голови Івано-Франківської обласної ради

1. Грамота голови Івано-Франківської обласної ради (далі – Грамота) є відзнакою і заохоченням депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування за сумлінну працю у представницьких органах влади Прикарпаття, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій області за високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, а також з нагоди державних та професійних свят, відзначення ювілеїв і пам’ятних дат.

2. Грамотою відзначають депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників підприємств, установ та організацій області.

Грамотою можуть бути відзначені громадяни України та інших держав.

3. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою здійснюється за ініціативою органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Особу може бути представлено до відзначення Грамотою один раз.

4. Подання про відзначення Грамотою вносять до обласної ради депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники обласних підприємств, установ та організацій. При цьому установи районного, міського рівня (міст обласного значення) вносять свої пропозиції щодо відзначення до відповідних районних, міських рад, які розглядають їх і в разі підтримки порушують відповідне клопотання перед обласною радою.

5. До подання про відзначення Грамотою додаються відомості про досягнення, за які особа представляється до відзначення, характеристика та біографічна довідка, підписані керівником установи.

Подання про відзначення Грамотою вноситься до обласної ради не пізніше ніж за місяць до дати нагородження. У поданні обов’язково вказується дата нагородження.

Документи, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс подання про відзначення, із супровідним листом обласної ради.

6. Подання про відзначення Грамотою розглядається головою обласної ради або за його дорученням – першим заступником чи заступником голови обласної ради.

Проект розпорядження готує виконавчий апарат обласної ради.

7. Опис Грамоти затверджується розпорядженням голови обласної ради.

8. Вручення Грамоти здійснюється в урочистій обстановці головою обласної ради. За рішенням голови обласної ради вручення Грамоти може проводитись в іншому порядку.

9. Нагородженим Грамотою голови Івано-Франківської обласної ради за рахунок коштів державного органу чи органу місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації може бути встановлена і виплачена одноразова грошова винагорода за рішенням керівника та первинної профспілкової організації.

Виплата такої одноразової грошової винагороди проводиться в межах фонду оплати праці відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації.


Додаток 9
до рішення обласної ради
від 09.10.2015. № 1773-39/2015

Положення
про Подяку голови Івано-Франківської обласної ради

1. Подяка голови Івано-Франківської обласної ради (далі – Подяка) є відзнакою і заохоченням депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування за сумлінну працю у представницьких органах влади Прикарпаття, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій області за високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, а також з нагоди державних та професійних свят, відзначення ювілеїв і пам’ятних дат.

2. Подякою відзначаються депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ та організацій області.

Подякою можуть бути відзначені громадяни України та інших держав.

3. Висунення кандидатур для відзначення Подякою здійснюється за ініціативою органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Особу може бути представлено до відзначення Подякою один раз.

4. Подання про відзначення Подякою вносять до обласної ради депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники обласних підприємств, установ та організацій. При цьому установи районного, міського рівня (міст районного значення) вносять свої пропозиції щодо відзначення до відповідних районних, міських рад, які розглядають їх і в разі підтримки порушують відповідне клопотання перед обласною радою.

5. До подання про відзначення Подякою додаються відомості про досягнення, за які особа представляється до відзначення, характеристика та біографічна довідка, підписані керівником установи.

Подання про відзначення Подякою вноситься до обласної ради не пізніше ніж за місяць до дати нагородження. У поданні обов’язково вказується дата нагородження.

Документи, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс подання про відзначення, із супровідним листом обласної ради.

6. Подання про відзначення Подякою розглядається головою обласної ради, або за його дорученням – першим заступником чи заступником голови обласної ради.

Аналізує подання та готує проект розпорядження виконавчий апарат обласної ради.

7. Опис Подяки затверджується розпорядженням голови обласної ради.

8. Особам, яким оголошена Подяка, вручається грошова премія у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

9. Вручення Подяки здійснюється в урочистій обстановці головою обласної ради. За рішенням голови обласної ради вручення Подяки може проводитись в іншому порядку.

10. Розпорядження голови обласної ради про відзначення Подякою голови Івано-Франківської обласної ради публікуються у газеті “Галичина” та оприлюднюються в інших засобах масової інформації області.


Додаток 10
до рішення обласної ради
від 09.10.2015. № 1773-39/2015

Положення про відзнаку
“Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

1. Загальні положення

1.1. Це положення встановлює порядок нагородження відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”.

1.2. Відзнака “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” (далі – відзнака) засновується для нагородження за визначні заслуги у розбудові Прикарпаття, розвитку його економічного, науково-технічного, військового, гуманітарного, соціально-культурного потенціалу, вихованні дітей, захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету Івано-Франківської області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Івано-Франківщини.

1.3. Відзнакою можуть бути нагороджені мешканці області, громадяни інших областей України або іноземці, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток області, окремих її районів, сіл, селищ і міст.

1.4. Нагородження відзнакою, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, святкування визначних подій Прикарпаття, відзначення професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат окремих осіб, підприємств, установ, організацій тощо.

1.5. Облік і реєстрація відзнак здійснюється виконавчим апаратом обласної ради.

1.6. Цінними подарунками є наручні (чоловічі та жіночі) годинники та інші цінні речі з написом “Івано-Франківська обласна рада” та зображенням герба Івано-Франківської області.

2. Порядок висування кандидатур для отримання відзнаки “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

2.1. Клопотання щодо кандидатур на отримання відзнаки подаються на ім’я голови обласної ради постійними комісіями обласної ради, установами, організаціями, незалежно від форм власності, органами місцевого самоврядування, підприємствами (об’єднаннями), громадськими організаціями, трудовими колективами, військовими частинами тощо.

2.2. Якщо відзначення цінним подарунком приурочується до ювілейних дат або професійних свят, клопотання про нагородження вносяться, як правило, не пізніше ніж за 15 днів до відповідної дати.

2.3. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:

 відомості щодо особи про її досягнення у сферах діяльності;

– листок з обліку кадрів, у якому зазначаються: трудова діяльність і відомості про відзнаки особи, яка представляється до нагородження (відзначення), засвідчений підписом керівника за основним місцем роботи для працюючих із зазначенням повної адреси цієї особи та скріплений відповідною печаткою;

 копії документів, які засвідчують нагородження іншими відзнаками, в тому числі й відомчими.

Клопотання про нагородження відзнакою без подання зазначених документів не розглядаються.

2.4. Документи, зазначені у п.п.2.3. цього Положення, які внесено з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс клопотання про відзнаку, із супровідним листом.

3. Порядок нагородження та вручення відзнаки “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

3.1. Нагородження відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” здійснюється за розпорядженням голови обласної ради.

3.2. Відзнака вручається головою Івано-Франківської обласної ради або, за його дорученням, першим заступником чи заступником голови обласної ради під час урочистостей.

3.3. Вручення відзнаки проводиться в урочистій обстановці і гласності в обласній, районній або міській раді, у трудових колективах, де працюють нагороджені, на нарадах та інших зборах, військовослужбовцям – у військових частинах.

4. Облік і реєстрація громадян, нагороджених відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

4.1. Облік і реєстрацію громадян, нагороджених відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” та підготовку відповідних проектів розпоряджень голови обласної ради здійснює виконавчий апарат обласної ради.

4.2. Розпорядження про нагородження відзнакою надсилається за місцем роботи або служби нагородженого.

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата