Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Цінний подарунок голови обласної ради


Додаток 10
до рішення обласної ради
09.10.2015. № 1773-39/2015

Положення про відзнаку
“Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

1. Загальні положення

1.1. Це положення встановлює порядок нагородження відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”.

1.2. Відзнака “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” (далі – відзнака) засновується для нагородження за визначні заслуги у розбудові Прикарпаття, розвитку його економічного, науково-технічного, військового, гуманітарного, соціально-культурного потенціалу, вихованні дітей, захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету Івано-Франківської області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Івано-Франківщини.

1.3. Відзнакою можуть бути нагороджені мешканці області, громадяни інших областей України або іноземці, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток області, окремих її районів, сіл, селищ і міст.

1.4. Нагородження відзнакою, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, святкування визначних подій Прикарпаття, відзначення професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат окремих осіб, підприємств, установ, організацій тощо.

1.5. Облік і реєстрація відзнак здійснюється виконавчим апаратом обласної ради.

1.6. Цінними подарунками є наручні (чоловічі та жіночі) годинники та інші цінні речі з написом “Івано-Франківська обласна рада” та зображенням герба Івано-Франківської області.

2. Порядок висування кандидатур для отримання відзнаки
“Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

2.1. Клопотання щодо кандидатур на отримання відзнаки подаються на ім’я голови обласної ради постійними комісіями обласної ради, установами, організаціями, незалежно від форм власності, органами місцевого самоврядування, підприємствами (об’єднаннями), громадськими організаціями, трудовими колективами, військовими частинами тощо.

2.2. Якщо відзначення цінним подарунком приурочується до ювілейних дат або професійних свят, клопотання про нагородження вносяться, як правило, не пізніше ніж за 15 днів до відповідної дати.

2.3. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:

– відомості щодо особи про її досягнення у сферах діяльності;

– листок з обліку кадрів, у якому зазначаються: трудова діяльність і відомості про відзнаки особи, яка представляється до нагородження (відзначення), засвідчений підписом керівника за основним місцем роботи для працюючих із зазначенням повної адреси цієї особи та скріплений відповідною печаткою;

– копії документів, які засвідчують нагородження іншими відзнаками, в тому числі й відомчими.

Клопотання про нагородження відзнакою без подання зазначених документів не розглядаються.

2.4. Документи, зазначені у п.п.2.3. цього Положення, які внесено з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс клопотання про відзнаку, із супровідним листом.

3. Порядок нагородження та вручення відзнаки
“Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

3.1. Нагородження відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” здійснюється за розпорядженням голови обласної ради.

3.2. Відзнака вручається головою Івано-Франківської обласної ради або, за його дорученням, першим заступником чи заступником голови обласної ради під час урочистостей.

3.3. Вручення відзнаки проводиться в урочистій обстановці і гласності в обласній, районній або міській раді, у трудових колективах, де працюють нагороджені, на нарадах та інших зборах, військовослужбовцям – у військових частинах.

4. Облік і реєстрація громадян, нагороджених відзнакою
“Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради”

4.1. Облік і реєстрацію громадян, нагороджених відзнакою “Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради” та підготовку відповідних проектів розпоряджень голови обласної ради здійснює виконавчий апарат обласної ради.

4.2. Розпорядження про нагородження відзнакою надсилається за місцем роботи або служби нагородженого.

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата