Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  Івано-Франківської обласної ради”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(__________________________ сесія)

РІШЕННЯ

__________                        м. Івано-Франківськ               № __________

Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  Івано-Франківської обласної ради”

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи листи комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” від 12.03.2024      № 4545, комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” від 16.05.2024  № 650/01-18, департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації від  27.05.2024 № 792/01-09, з метою покращення матеріально-технічної бази  для перевезення пацієнтів з розладами психіки і поведінки, беручи до уваги висновки та рекомендації постійних комісій обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства і з питань охорони здоров’я та соціальної політики обласна рада

вирішила:

  1. Передати з балансу комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” ( код ЄДРПОУ 38554360) інше окреме індивідуально визначене майно  на баланс  та в оперативне управління комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 03092209), згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія, постійні комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур) і з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

Голова обласної ради                                               Олександр СИЧ


Додаток
до рішення обласної ради
від ______№____________

 

Перелік
іншого окремого індивідуально визначеного  майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради’’, яке передається на баланс та в оперативне управління  комунального некомерційного підприємства  “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради”

 

№ з/пНазва майна Рік випуску/ введення в експлуатацію Реєстраційний номер Номер шасі (кузова, рами) Інвентарний номер Початкова балансова вартість, гривень Залишкова балансова вартість, гривень
1.Транспортний засіб

PEUGEOT BOXER

2013/2014А5308 ВMVF3YBZMFB1254786910520068519 000,000

 

Директор  департаменту охорони здоровя
Івано-Франківської облдержадміністрації                                                  Олександра БОЙЧУК

Станом на 31.05.2024
Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]