Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Академіка Сахарова, 30 у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(_______________ сесія)

РІШЕННЯ

__________                         м. Івано-Франківськ                   № _____________

 

 

Про передачу нерухомого майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області
на вул. Академіка Сахарова, 30
у м. Івано-Франківську

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи листи Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка від 16.05.2024  № 65/01 та Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 24.05.2024 № 3286/5398/6-24/01-059, беручи до уваги висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, з метою забезпечення належного утримання та експлуатації нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області обласна рада

вирішила:

  1. Виключити зі складу єдиного майнового комплексу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І. Франка  нерухоме майно спільної власності територіальних  громад  сіл,  селищ,  міст  області  на  вул. Академіка Сахарова, 30    у    м. Івано-Франківську   (реєстраційний   номер   20135224)   як  таке,  що  не  використовується  за цільовим призначенням у діяльності бібліотеки у зв’язку з  незадовільним технічним станом.
  2. Передати нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Академіка Сахарова, 30 у м. Івано-Франківську (реєстраційний номер 20135224) з балансу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка  на баланс та в оперативне управління комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур). 

 

Голова обласної  ради                                                           Олександр СИЧ

Станом на 28.05.2024
Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]