Про   передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Степана Бандери, 2 у м. Коломиї


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(_____________ сесія)

РІШЕННЯ

_________                     м. Івано-Франківськ                  № _________

 

 

 

Про   передачу нерухомого майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області на
вул. Степана Бандери, 2 у м. Коломиї

 

 

Відповідно до статей 43 і 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України  “Про передачу  об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи звернення Коломийської міської ради від 23.05.2024 № 637/01.5.-40/06в, погодження комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна від 31.05.2024 № 105/01-11, беручи до уваги висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у комунальну власність Коломийської міської територіальної громади нежитловий будинок на вул. Степана Бандери, 2 у м. Коломиї (реєстраційний номер 213977426106).
  2. Припинити право оперативного управління на нежитловий будинок на вул. Степана Бандери, 2 у м. Коломиї, закріплене за комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

Голова обласної ради                                                              Олександр   Сич

Станом на 06.06.2024
Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]