Асоціація благодійників України запрошує до участі в Національному конкурсі “Благодійна Україна – 2018”

Асоціація благодійників України запрошує до участі в Національному конкурсі “Благодійна Україна – 2018”. Це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі “Благодійна Україна” – проводиться з 2012 року.

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою – бурштиновим “Ангелом добра”.

У жовтні 2018 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2018”. Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній з них визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження у Києві навесні 2019 року.

Останній термін подачі заявок для участі в конкурсі – 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті https://www.blagoukraine.org/, або в Оргкомітеті конкурсу за тел. (067) 164-04-11, електронна пошта: [email protected].