Визначено переможців конкурсу проектів з реабілітації учасників АТО/ООС

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія та заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Кобилянського відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проектів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Пріоритетами конкурсу є підтримка учасників АТО/ООС та членів їх сімей, створення умов психологічної реабілітації шляхом фізичної терапії, творчих занять (групова та індивідуальна робота), залучення фахівців з психологічною освітою для реабілітації учасників АТО та членів їх сімей, проведення заходів, спрямованих на підтримку та соціальну інтеграцію учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Передбачено співфінансування проекту (програми) в розмірі не менш як 25% загального обсягу фінансування зі сторони учасника. Внесок для реалізації проекту (програми) може здійснюватися учасником у формі матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

За рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу проектів визначено громадські організації “Благодійний фонд “Франківський опір” і Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський схрон”.