Волейбольна команда депутатів облради провела товариську гру зі священнослужителями Коломийської єпархії УПЦ КП

На базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету відбулася товариська зустріч з волейболу між командою депутатів обласної ради та священнослужителями Коломийської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Волейбольну команду депутатів очолив голова обласної ради Олександр Сич. “Ми в обласній раді сповідуємо здоровий спосіб життя, зокрема, через заняття спортом. Один раз на тиждень депутати та співробітники виконавчого апарату збираються пограти у волейбол. Сьогодні такою товариською грою ми розпочинаємо новий волейбольний сезон в обласній раді“, – відзначив керівник депутатського корпусу.

Волейбольну команду священнослужителів Коломийської єпархії УПЦ КП представили настоятелі храмів Городенківського, Коломийського та Косівського районів. Підтримувати та наставляти їх на гру завітав Керуючий Коломийською єпархією УПЦ КП, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Тішуся з того, що маємо можливість не лише проповідувати про здоровий спосіб життя, але й показати власним прикладом, наскільки це важливо в нашому житті і в житті нашого суспільства“, – розповів Преосвященний Єпископ.

В рамках товариської зустрічі голова обласної ради вручив команді священнослужителів комплект спортивної форми та волейбольні м’ячі. В свою чергу преосвященний Владика передав депутатському корпусу релігійні видання.