Відбулося друге пленарне засідання 33-ї сесії обласної ради

У п’ятницю, 20 грудня 2019 року, відбулося друге пленарне засідання 33-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

На початку засідання пластуни передали Вифлеємський вогонь миру керівникам та депутатам обласної ради. Опісля голова обласної ради Олександр Сич та голова облдержадміністрації Денис Шмигаль вручили прикарпатцям державні та обласні нагороди.

За рекомендацією президії та депутатів обласної ради до порядку денного другого пленарного засідання було включено 51 питання і “Різне”. Розгляд проєктів рішень розпочався із внесення змін до чотирьох регіональних програм та до обласного бюджету на 2019 рік.

Основну увагу прикарпатські обранці приділили обговоренню проєктів рішень “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік” та “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2020 році”.

Водночас депутати заслухали інформацію про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг в області у 2019 році та інформацію обласної державної адміністрації щодо перспективного плану формування територій громад області. Також звіт про свою роботу представила постійна комісія обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

Разом з цим було обговорено інформацію про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та схвалено два звернення обласної ради центральних органів державної влади. Вони стосуються розгляду законопроєкту №2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” і припинення проведення платежів та реєстрації бюджетних зобов’язань щодо видатків та надання кредитів загального фонду державного бюджету.

Серед іншого, депутатський корпус схвалив подання щодо представлення прикарпатців до нагородження Грамотою Верховної Ради України, прийняв низку рішень, які регулюють майнові і трудові відносини, схвалив план роботи обласної ради сьомого демократичного скликання на 2020 рік та план діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік.