Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників та ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей

Під головуванням Наталії Чаплинської та за участі першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників та ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей.

Депутати погодили внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки. Відповідний проект рішення рекомендований на розгляд чергової сесії обласної ради.

Також комісією були підтримані проекти рішень “Про заснування Івано-Франківської обласної відзнаки – медалі “Доблесть Прикарпаття” та “Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та членів їх сімей”.