Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства
30 Березня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/91c81da6-0a16-4da8-83b7-e9365ea50834.jpg)
Під головуванням Віктора Шевченка та за участі заступника голови обласної ради Миколи Палійчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.
В ході засідання депутати погодили та рекомендували на розгляд чергової сесії обласної ради проєкти рішень, якими передбачено затвердження двох програм. Йдеться про регіональну програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки та Програму для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки.
Водночас комісія погодила календарні плани та переліки заходів на 2023 рік трьох обласних програм.