Збірна команда депутатів Прикарпаття продовжує боротьбу за спортивну першість на Всеукраїнській спартакіаді

У Чорноморську Одеської області триває ІХ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів.

Здобувши перемогу над київськими депутатами, прикарпатські волейболісти стали першими в своїй групі. Спортсмени закріпили лідерство перемогою над командою Харківської області та вийшли у півфінал.

Не залишили жодних шансів суперникам на спортивному майданчику також депутати-футзалісти. У другий день змагань вони обіграли одних з фаворитів у своїй підгрупі – колег з Волині. Опісля прикарпатська команда провела зустріч з представниками Одеської області, здобувши впевнену перемогу з рахунком 12:0.

Результативним видався другий день змагань і для гравців в індивідуальних видах спорту. Зокрема, у настільному тенісі депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький обіграв чотирьох своїх суперників, а депутат Верховинської селищної ради Марія Маківничук здобула три перемоги.

У шашках серед чоловіків другий день поспіль кращим залишається депутат обласної ради Микола Вітенко. Водночас депутат Надвірнянської міської ради Ірина Кащенко виборола одну перемогу, одній суперниці поступилася та ще одну партію зіграла в нічию.

В заліку з шахів на рахунку депутата Яблунівської селищної ради Ірини Ткачук дві перемоги та одна поразка, а секретар Долинської міської ради Віктор Гошилик завершив другий ігровий день з однією перемогою та двома поразками.