З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі краяни!

Ось і знову прощаємо рік, що минає… Прощаємо 2019-ий! Прощаймо болі і образи, зраду і недоброчесність, нестатки і захланність, популізм і демагогію й всі ті особисті та суспільні прояви, що заважають нам повноцінно втішатися радістю життя і вибудовувати добрий завтрашній день. А забираймо з собою в прийдешній 2020-ий всі щасливі миті, що переповнювали нас радістю буття!

В переліку життєвих втіх і внутрішнього багатства кожного з нас є все те, що ми самі творимо – своєю волею, енергією і своїми руками, не сподіваючись на всесвітню ласку і милостиню сусідів. Я щиро зичу, аби кожен був заможний саме таким багатством, бо воно є основою нашого життєвого успіху. Матеріальні статки докладуться, якщо ми будемо сильні духовно і опановані гармонією згоди із самими собою та із зовнішнім світом.

Нехай новонароджений Ісус дарує нам ласку здобувати якомога більше таких щедрот! І нехай дарує нам ласку любові – родинної і національної!

Шановні прикарпатці! Від імені обласної ради – вищого самоврядного органу Прикарпаття, від імені всього депутатського корпусу та співробітників виконавчого апарату щиро вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Смачної куті, дзвінкої коляди, родинного затишку, миру, спокою і любові!

Христос ся рождає!

Славімо Його!

 

Голова Івано-Франківської обласної ради

Олександр Сич