З обласного бюджету виділять 5 мільйонів гривень для придбання кисневих концентраторів

З обласного бюджету виділять 5 мільйонів гривень для придбання кисневих концентраторів. Про це повідомив голова обласної ради Олександр Сич під час брифінгу щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в області.

Ситуація достатньо складана. Тут, як на фронті, потрібно діяти чітко, жорстко, прагматично. Тому я сподіваюся на таку ж чітку, жорстку і прагматичну дію всіх тих, хто задіяний у цій роботі. Обласна рада постійно тримає ситуацію на контролі і реагує, приймаючи необхідні рішення. Наприкінці минулого року ми розглянули це питання сесії обласної ради, було запропоновано ряд заходів. Сьогодні, порадившись з головою обласної адміністрації, ми оперативно змогли знайти в обласному бюджеті 5 мільйонів гривень для придбання кисневих концентраторів. В той же час потрібно звертатися до всіх органів влади, органів місцевого самоврядування для максимальної консолідації ресурсів. Також закликаю всіх до максимальної самодисципліни. Адже нам потрібно насамперед розірвати ланцюг захворювання, а потім ми вже справимось з потоком тих, кого треба лікувати“, – акцентував Олександр Сич.

Відзначимо, що регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про запровадження додаткових обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на період з 22 по 28 лютого 2021 року. У цей період буде заборонено: приймати відвідувачів закладів громадського харчування (крім роботи на виніс); роботу кінотеатрів, театрів, розважальних закладів; проводити масові заходи (релігійні, культурні, спортивні тощо); очне навчання учнів 5-11 класів.