Керівники обласної ради відзначили переможців ІХ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів

За зайняте перше загальнокомандне місце на ІХ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів учасників збірної команди Івано-Франківської області нагородили Подяками голови обласної ради та грошовими преміями. Відзнаки депутатам-спортсменам вручили очільник облради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій та заступник Микола Палійчук.

Дякуємо вам за ту перемогу, яку ми разом з вами здобули і ті зусилля, які кожен з вас доклав до цієї перемоги. Упродовж всієї спартакіади відчувалася справжня дружня підтримка всіх як всередині команди, так і далеко за її межами!“, – відзначив голова обласної ради Олександр Сич.

Нагадаємо, за результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківської області на чолі з головою обласної ради Олександром Сичем виборола “золото”, посівши почесне перше загальнокомандне місце. Загалом це вже сьома перемога прикарпатських обранців на спартакіаді.

Основну кількість очок збірній принесли волейбольна та футзальна команди. Не програвши жодного матчу упродовж змагань прикарпатські волейболісти посіли першу сходинку п’єдесталу. Водночас футзалісти вибороли “бронзу”, поступившись депутатам Чернівецької та Полтавської областей.

Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття результати гравців в індивідуальних видах спорту. Нагадаємо, за підсумками змагань на їхньому рахунку дві “золоті” та одна “бронзова” медалі.