Керівники Прикарпаття вручили медикам ключі від 26-и автомобілів швидкої медичної допомоги

Голова обласної ради Олександр Сич та голова обласної державної адміністрації  Світлана Онищук вручили медикам ключі від нових автомобілів швидкої медичної допомоги. 26 транспортних одиниць поповнили автопарк КНП “Обласний клінічний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.

Автомобілі придбані коштом державного бюджету. Більшість з них повнопривідні, що дозволяє їхню експлуатацію у гірських районах краю.

Як зауважив голова обласної ради Олександр Сич, швидких автомобілів на базі “Фольксвагена” в прикарпатських медиків ще не було, тож говорити про якість цих авто поки що не можна.

Побачимо, як вони будуть себе вести в наших умовах. Можливо і добре себе зарекомендують. Хоча, я вважаю, що краще виходити з апробованих варіантів“, – сказав Олександр Сич.

Додамо, що раніше за кошт обласного бюджету для прикарпатських медичних закладів було придбано 24 карети швидкої допомоги.

Сам факт того , що це робиться я називаю це маленькою цеглинкою в розбудову нашої держави. Я дуже тішуся, коли відриваються нові спортивні майданчики, коли закуповуються шкільні автобуси і медичний транспорт, бо це все – розбудова нашої держави!” – зауважив голова обласної ради.

В департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації поінформували, що 4 автомобілі з переднім приводом типу С передані Івано-Франківській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, 7 автомобілів (з повним приводом) типу С Косівській, Коломийській, Долинській, Калуській та Надвірнянській станціям екстреної допомоги і відділу медицини катастроф КНП “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. 15 одиниць спеціалізованого санітарного транспорту типу В (з повним приводом) надійдуть Богородчанській, Болехівській, Кутській, Лисецькій, Отинійській, Перегінській, Рожнятівській, Солотвинській та Яблунівській підстанціям екстреної (швидкої) медичної допомоги, а також Космацькому, Ланчинському, Микуличинському, Печеніжинському, Чернелицькиму та Яремчанському пунктам постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги. Також один спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги направлено бригаді екстреної медичної допомоги в с.Чернелиця.