Майже два десятки прикарпатських шкіл отримають нові автобуси

На площі перед адміністративним будинком в обласному центрі Прикарпаття відбулася церемонія вручення 19-ти шкільних автобусів. Транспортні засоби будуть передані в райони та об’єднанні територіальні громади області.

Передача шкільних автобусів – це ще один крок до вдосконалення освітньої системи області. Звичайно, залишається ще чимало проблем, аби школярі мали безперешкодний і комфортний доступ до освітніх закладів. Щоби повністю забезпечити автомобільний парк, нам потрібно ще 49 шкільних автобусів. Зробити це зусиллями обласного бюджету можна щонайменше упродовж двох років. До того часу частина автобусів вже потребуватимуть заміни. Це така проблема, про яку треба постійно дбати, запровадивши правильний алгоритм дій“, – зауважив голова обласної ради Олександр Сич.

Відзначимо, що в області понад 15 тисяч учнів проживають за межею пішохідної доступності і потребують підвозу до місця навчання і додому. Загалом у новому навчальному році підвіз учнів будуть здійснювати 230 шкільних автобусів.