“Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України”

В Івано-Франківську стартувала благодійна спортивно-патріотична акція “Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України”. Захід проводиться представниками місцевого самоврядування області з метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України, а також для посилення співпраці органів місцевого самоврядування області і пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя.

Ми вирішили до Дня Збройних Сил України та до Дня Місцевого самоврядування провести таку акцію у формі спартакіади. Бо, з одного боку депутати, які раніше брали участь у спартакіаді питали, коли буде наступна зустріч у такому форматі, а з другого боку – потрібні благодійні акції на підтримку Збройних Сил України. Тому ми вирішили у такий спосіб символічно відзначити ці два свята і водночас провести благодійну акцію“, – відзначив на відкритті спартакіади голова обласної ради Олександр Сич.

Наша бригада з перших днів свого існування, а особливо з перших днів російсько-української війни відчуває неоціненну підтримку з боку органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області. Ті кошти, які ми зараз збираємо, підуть на безпілотні літальні апарати, адже це – наші “очі”, завдяки яким ми бачимо ворога, можемо корегувати вогонь, тому щиро вдячні за таку можливість“, – сказав заступник начальника штабу військової частини 10-ї гірсько-штурмової бригади з мобілізаційної підготовки Віктор Пекарський

Благодійна спортивно-патріотична акція відбувається у форматі спартакіади, в рамках якої органи місцевого самоврядування можуть виставити свої команди у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи і шашки.

Умовою участі у спартакіаді є благодійний внесок, перерахований на рахунок 10-ї гірсько-штурмової бригади. Аби заохотити представників місцевого самоврядування до участі в акції, ми передбачаємо, що кожен переможець у своєму виді спорту зможе залучити кошти на розвиток спортивної інфраструктури тієї чи іншої громади у новому бюджетному році“, – розповів голова обласної ради Олександр Сич.

За результатами першого ігрового дня визначено переможців у настільному тенісі. Серед жінок спортивну першість здобула депутатка Войнилівської селищної ради Христина Височан, а серед чоловіків “золото” здобув депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький.

Водночас за результатами попередніх зустрічей у фінальних змаганнях з волейболу боротимуться команди обласної ради, Бурштинської міської ради, Вигодської селищної ради та Рожнівської сільської ради. А за спортивну першість у футзалі будуть змагатися команди Косівської районної ради, Городенківської міської ради, Делятинської і Лисецької селищних рад.

Також у наступному етапі відбудуться змагання з шахів і шашок серед жінок і чоловіків.