На Богородчанщині урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

В селі Монастирчани Богородчанського району запрацювала амбулаторія загальної практики сімейної медицини. На урочисте відкриття закладу завітали голова обласної ради Олександр Сич, голова ОДА Олег Гончарук, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк.

Амбулаторія облаштована на базі фельдшерсько-акушерського пункту в рамках реалізації проекту “Створення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі – Крок на зустріч пацієнту” обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Депутатський корпус готовий підтримувати хороші ініціативи, які приносять користь людям. Зрозуміло, що самотужки відремонтувати це приміщення громаді села не під силу. Лише об’єднання зусиль обласного, районного, сільського бюджетів, зусиль депутатів різних рівнів дало нам можливість зробити такий подарунок громаді села. Адже для людей в селі, коли не має великого вибору серед лікувальних закладів, мати хорошу амбулаторію вкрай важливо“, – зауважив Олександр Сич.

Загалом на капітальний ремонт приміщення було витрачено понад 600 тисяч гривень. Половину коштів від потреби спрямовано з обласного бюджету.