На Калущині урочисто відкрили Вишківський ліцей

У селі Вишків Калуського району урочисто відкрили Вишківський ліцей Вигодської селищної ради. Протягом останніх трьох років тут за кошти бюджетів усіх рівнів облаштовували другий корпус освітнього закладу із просторими класними кімнатами, спортивним залом і їдальнею.

Привітати учнів, вчителів і мешканців села з відкриттям школи та  урочисто перерізати стрічку завітали голова обласної ради Олександр Сич, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, народні депутати України та депутати обласної ради.

Щоразу, коли перебуваю на відкритті освітніх закладів тішуся, що такі об’єкти постають в нашій Українській державі на 30-у році Незалежності. Це означає, що ми можемо! Ми спромоглися стати на ноги і робити наше життя кращим. За таку школу не соромно, адже вона може сміливо конкурувати з  європейськими закладами. Водночас я по-доброму заздрю, бо не доводилось мені вчитися ані в такій школі, ані в такому садочку, який нещодавно відкривали в селі Пороги на Богородчанщині. У хвалені деким совєтські часи таких закладів не було, а в Україні є і за це слава нашій державі!“, – зауважив у своєму вітальному слові голова обласної ради Олександр Сич.

Відзначимо, що перший камінь під будівництво школи заклали ще у 2003 році. Першу чергу спорудження завершили у 2013 році, другу – у 2021 році.