На перемогу в Х обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування претендують 78 місцевих рад Прикарпаття

Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування підсумувала прийом проектів на участь у десятому Конкурсі.

Як розповів начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк, претендувати на перемогу у Конкурсі будуть 78 місцевих рад, в тому числі 16 ОТГ, які подали 109 проектів на загальну суму 63,3 мільйонів гривень.

Проекти розроблялися за чотирма пріоритетними напрямками: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки та реалізація Програми DOBRE.

Найбільше проектів подано Снятинським (15), Богородчанським (10), Тисменицьким та Косівським (по 9 проектів) районами. Найактивніше себе проявили Косівська міська рада Косівського району та Брошнів-Осадська селищна рада об’єднаної територіальної громади Рожнятівського району, які подали по 4 проекти.

Разом з цим підбито підсумки прийому проектів на восьмі обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” і “Краща етнокультурна громада”. Так, на конкурс “Громада кращого довкілля” подано 6 заявок, “Краща спортивна громада” – 7 заявок, “Краща етнокультурна громада” – 8 заявок.

Оцінювати проекти буде експертна комісія. На підставі її висновків Рада Конкурсу рекомендуватиме голові обласної ради визначити переможців.