На Прикарпатті відзначили кращих спортсменів області

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України в Івано-Франківську відбулася урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури та ветеранів спорту.

Із професійним святом прикарпатських спортсменів привітав голова обласної ради Олександр Сич. “Кожен робить свій внесок у славу держави і в її розбудову: хтось – на полі бою, хтось – у дипломатичній роботі, хтось – через мистецтво. Але, на мою думку, чи не найяскравішою є слава спортивна, адже завдяки досягненням наших спортсменів про Прикарпаття і про Україну знають далеко за межами нашої держави. Якщо у світі запитати, кого ви знаєте в Україні, перш за все назвуть спортсменів. Бажаю, щоб ви завжди були здорові, сильні духом, для того, щоб здобувати нові вершини у спорті!” – наголосив керівник депутатського корпусу.

Олександр Сич також відзначив, що обласна рада намагається оперативно реагувати на проблеми, що виникають у спортивній сфері і сприяти у їх вирішенні. “Галузь спорту у формульних розрахунках уряду займає невелику частку в обласному бюджеті – лише близько 1,7%, що складає майже 37 мільйонів гривень. Це дуже мало. Незважаючи на це, обласна рада намагається компенсувати брак коштів іншими вливаннями в цю сферу. Так, в цьому році з обласного бюджету додатково на розвиток фізичної культури і спорту в області було спрямовано понад 16 мільйонів гривень. Йдеться про встановлення спортивних майданчиків зі штучним покриттям, ремонт спортивних об’єктів, придбання спортивного обладнання, реалізація проектів обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в частині розвитку спортивної інфраструктури”, – розповів очільник облради.

За спортивні досягнення та внесок у розвиток фізичної культури і спорту обласними відзнаками було нагороджено понад вісімдесят спортсменів, тренерів, працівників сфери фізичної культури та ветеранів спорту.