На Прикарпатті відзначили 110-у річницю від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери

В селі Старий Угринів Калуського району відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 110-ї річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери. Вшанувати пам’ять ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху ХХ століття прибули керівники обласної ради та ОДА представники ветеранських організацій, вояки повстанської армії та учасники російсько-української війни, представники громадськості.

Поблизу пам’ятника Провіднику присутні спільно помолилися за упокій душі Героя України та поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері. По завершенні панахиди біля історико-меморіального музею Степана Бандери відбулося віче.

Від імені обласної ради її голова Олександр Сич привітав усіх присутніх із прийдешніми різдвяними святами та з днем народження Провідника ОУН. “Наш край славний Степаном Бандерою. Це наша історична візитівка. Прикарпаття, як і Україна загалом, неможливе в своїй історії без Бандери, без очоленої ним Організації українських націоналістів і створеної нею Української повстанської армії. Українці завжди шанували Степана Бандеру за його жертовність, за його відданість ідеї. Він цінний для українців і водночас ненависний для ворогів тим, що надихав українців на боротьбу, вів за собою, був феноменальним організатором. Невід’ємний в історії, Бандера потрібен і сьогодні. Не тільки як символ, а як зразок для тих, хто надихає, організовує українців і веде за собою. Бажаю Україні побільше “бандер” і тоді Україна буде справді незалежною Українською державою!” – наголосив Олександр Сич.