На Прикарпатті відзначили 112-у річницю від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери

В селі Старий Угринів Новицької ОТГ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 112-ї річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери. Вшанувати пам’ять ідеолога і організатора українського націоналістичного руху ХХ століття прибули керівники обласної ради та ОДА, представники ветеранських організацій, вояки повстанської армії та учасники російсько-української війни. Присутні спільно помолилися за упокій душі Героя України та поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері.

Від імені обласної ради її голова Олександр Сич привітав усіх присутніх із прийдешніми різдвяними святами та з днем народження Провідника ОУН.

В День народження Степана Бандери, я бажаю вам трьох речей: будьте українцями, будьте націоналістами і будьте бандерівцями. Бути українцем означає шанувати своє, бути такими, якими нас створив Господь з нашою мовою, традицією, культурою, історією і нашими героями. Бути націоналістом означає любити своє українське і захищай, бо призначення націоналізму – захищати свою націю і свою державу. Бути бандерівцем – це самому творити впорядковане державне життя, а не чекати на месію і потім нарікати на нього“,підкреслив Олександр Сич.