На розгляд 35-ї сесії обласної ради винесено близько 70 питань

На 35-у сесію обласної ради сьомого демократичного скликання, яка відбудеться 29 травня 2020 року, винесено 66 питань. Такий проєкт порядку денного до розгляду депутатського корпусу рекомендувала президія обласної ради.

Розгляд питань депутати розпочнуть із обговорення проєкту рішення “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”. Водночас обранцям запропоновано внести зміни до обласного бюджету на 2020 рік та до низки рішень обласної ради.

Разом з цим планується заслуховування звітів про виконання двох обласних програм, внесення змін до семи діючих та затвердження п’яти нових програм.

В ході сесійного засідання депутатам також буде запропоновано питання, пов’язані з реформуванням закладів інтернатного типу, створення комунального підприємства “Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради”, подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Брустурів Космацької сільської ради ОТГ Косівського району.

Серед іншого, до проєкту порядку денного включено низку питань, які регулюють майнові, земельні і трудові відносини.