На 10-у сесію обласної ради винесено майже 70 питань

На чергову десяту сесію обласної ради, засідання якої відбудеться 12 листопада 2021 року, винесено майже 70 питань. Із них за рекомендацією президії обласної ради до проєкту порядку денного включено 65 питань. Також на розгляд депутатів буде запропоновано ще два питання, які не були рекомендовані президією, однак пройшли необхідну процедуру розгляду відповідно до Регламенту обласної ради.

Блок питань, включених до проєкту порядку денного, стосуються схвалення звернень до центральних органів державної влади. Йдеться про звернення щодо відзначення на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії, необхідності прийняття в другому читанні проєкту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки” та щодо екологічної ситуації, що склалася в регіоні.

Водночас депутатам буде представлено інформацію про виконання обласного бюджету за дев’ять місяців 2021 року та запропоновано внести зміни до головного фінансового документу області. Також на розгляд обласної ради винесено проєкти тринадцяти нових обласних програм у зв’язку із завершенням терміну їх виконання у попередній період.

Серед іншого, до проєкту порядку денного включено низку питань, які регулюють трудові, майнові та земельні відносини.