На 16-у сесію обласної ради винесено майже 30 питань

На чергову 16-у сесію обласної ради восьмого демократичного скликання винесено майже тридцять питань. Такий проект порядку денного сесійного засідання рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.

Відповідно до плану роботи обласної ради керівник обласної прокуратури та начальник Головного управління Національної поліції в області поінформують депутатів про діяльність відповідних структурних підрозділів за перше півріччя 2022 року. Також інформацію щодо виконання планових показників із надходження податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету до бюджетів всіх рівнів області за перше півріччя 2022 року представить керівник Головного управління Державної податкової служби в області.

Водночас керівник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації представить депутатам інформацію про стан надання первинної медичної допомоги та про стан надання паліативної допомоги населенню області.

Реагуючи на виклики сьогодення передбачається внесення змін до трьох обласних програм. Йдеться про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області, комплексну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Івано-Франківської області та комплексну програму “Здоров’я населення Прикарпаття”.

За ініціативою постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій до проекту порядку денного чергової сесії включено два звернення обласної ради до центральних органів державної влади. Вони стосуються вирішення проблем з експортом сільськогосподарської продукції через кордони України та реорганізації державних лісогосподарських підприємств.

Також на розгляд сесії запропоновано низку проектів рішень, які регулюють майнові відносини, а ще – подання до Верховної Ради України щодо перейменування двох населених пунктів області.