Обласна рада найближчим часом не збиратиметься на позачергову сесію

У зв’язку з  оголошенням карантину та з метою запобігання ризиків поширення коронавірусу обласна рада найближчим часом не збиратиметься на позачергову сесію. Таку спільну позицію було висловлено на засіданні голів фракцій в обласній раді під керівництвом голови обласної ради Олександра Сича та за участі його першого заступника Василя Гладія і заступника Сергія Басараба. Відтак, нагальні питання, які виникають у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в державі та області, за можливості вирішуватимуть без проведення сесійного засідання.

Так, з метою висловлення спільної позиції щодо ситуації, яка склалася навколо “мінських угод”, керівники обласної ради спільно з головами та уповноваженими від депутатських фракцій в обласній раді вирішили підписати та спрямувати звернення до керівництва держави.

Разом з цим присутні одностайно погодилися з тим, що на протиепідемічні заходи в області будуть спрямовані кошти резервного фонду обласного бюджету. Відповідне рішення має прийняти постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, засідання якої відбудеться 16.03.2020 року.