Обласна рада планує створити центр соціальної підтримки дітей та сімей

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики рекомендувала до розгляду на черговому пленарному засіданні сесії проект рішення “Про створення Івано-Франківського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської обласної ради”.

Заклад планується створити на базі Тлумацької школи-інтернату обласної ради після припинення її діяльності. За словами начальника служби у справах дітей ОДА Івана Ковалика, в структурі центру передбачається створення чотирьох відділень: термінового влаштування дітей, для батьків з дітьми, соціальна квартира і відділення невідкладної допомоги сім’ї.

Серед завдань центру – сприяння соціальній інтеграції та реінтеграції дітей до біологічної сім’ї, влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми власності, соціальній адаптації, своєчасному наданню медичної допомоги та у разі потреби направленню на стаціонарне лікування.

Відзначимо, позитивне рішення про винесення на розгляд сесії обласної ради проекту рішення “Про створення Івано-Франківського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської обласної ради” прийняла також постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.