Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Депутати 1-го демократичного скликання


 

Виборчий округ №1 Богородчанський район

Борковська Ярослава Дмитрівна
(Богородчанський в.о. № 35)

Сергійчук Петро Васильович
(Солотвинський в.о. № 36)

Дутчак Антон Григорович
(Горохолинський в. о. № 37)

Попович Ігор Дмитрович
(Марківський в. о. № 38)

Стецюк Мирослав Дмитрович
(Росільнянський в. о. № 39)

Бабій Василь Іванович
(Саджавський в. о. № 40)

Сорокових Катерина Ярославівна
(Яблунський в. о. № 41)

Виборчий округ №2 Верховинський район

Пригорницький Володимир Васильович
(Верховинський в.о. № 42)

Петраш Іван Миколайович
(Верхньоясенівський в.о.№ 43)

Калуцький Іван Федорович
(Красноїлівський в.о. № 44)

Пониполяк Петро Михайлович
(Яблуницький в.о. № 45)

Виборчий округ №3 Галицький район

Крук Василь Григорович
(Галицький в.о. № 46)

Сухоребський Михайло Дмитрович
(Більшівцівський в.о. № 47)

Канюка Богдан Степанович
(Бурштинський в. о. № 48)

Турелик Галина Зіновіївна
(Бурштинський в. о. № 49)

Сахній Ігор Степанович
(Деліївський в.о. № 50)

Коваль Ігор Михайлович
(Комарівський в.о.№ 51)

Виборчий округ № 4 Городенківський район

Блонський Роман Васильович
(Городенківський в.о. № 53)

Андрейко Василь Миколайович
(Виноградський в.о. № 54)

Грешук Ганна Михайлівна
(Назаренківський в.о. № 55)

Никифорук Володимир Михайлович
(Раковецький в. о. № 56)

Лучицький Роман Мирославович
(Серафинецький в. о. № 57)

Шпак Зіновій Васильович
(Торговицький в.о. № 58)

Ходак Володимир Федорович
(Чернелицький в.о. № 59)

Виборчий округ № 5 Долинський район

Янковський Степан Степановичі
(Долинський в.о. № 60)

Воробець Мирон Йосипович
(Долинський в.о. № 61)

Луцик Василь Григорович
(Болехівський в.о. № 62)

Луцький Володимир Ярославович
(Вигодський в.о. № 63)

Волковецький Степан Васильович
(Витвицький в.о. № 64)

Боброва Любов Юріївна
(Надіївський в.о. № 65)

Григораш Ігор Іванович
(Тисівський в.о. № 66)

Сабан Мар’ян Миколайович
(Тростянецький в.о. № 67)

Дацьо Іван Дмитрович
(Шевченківський в. о. № 68)

Виборчий округ № 6 Калуський район

Сімків Ігор Тарасович
(Войнилівський в.о. № 69)

Шмігельський Роман Олександрович
(Боднарівський в.о. № 70)

Костів Іван Юрійович
(Верхнянський в.о. № 71)

Гаврилюк Ігор Іванович
(Голинський в.о. № 72)

Дуриба Юрій Матвійович
(Негівський в.о. № 73)

Матіяш Мирослав Іванович
(Новицький в.о. № 74)

Виборчий округ №7 Коломийський район

Мацкула Михайло Богдановичі
(Отинійський в.о. № 75)

Козьменко Іван Васильович
(Печеніжинський в.о. № 76)

Савчук Микола Васильович
(Великоключівський в.о. № 77)

Попадюк Василь Михайлович
(Корницький в.о. № 78)

Семенюк Оксана Степанівна
(Коршівський в.о. № 79)

Перлюк Микола Миколайович
(Нижньовербізький в.о. № 80)

Крайник Богдан Іванович
(Підгайчиківський в.о. № 81)

Книгиницький Мирослав Михайлович
(П’ядицький в.о. № 82)

Потятинник Василь Федорович
(Товмачицький в.о. № 83)

Корчинський Віктор Олександрович
(Турківський в.о. № 84)

Виборчий округ №8 Косівський район

Корнеюк Петро Дмитрович
(Косівський в.о. № 85)

Арсенич Петро Іванович
(Кутський в.о. № 86)

Курищук Василь Юрійович
(Яблунівський в.о. № 87)

Пелипейко Ігор Аполлонович
(Вербовецький в.о. № 88)

Петрів Михайло Петрович
(Космацький в.о. № 89)

Чупірчук Богдан Васильович
(Нижньоберезівський в.о.№ 90)

Кнігніцький Юрій Миколайович
(Пістинський в.о. № 91)

Радиш Богдан Ілліч
(Рожнівський в.о. № 92)

Тимчук Марта Миколаївна
(Тюдівський в.о. № 93)

Стецик Ігор Миколайович
(Яворівський в.о. № 94)

Виборчий округ №9 Надвірнянський район

Мартинюк Василь Миколайович
(Надвірнянський в.о. № 95)

Романишин Дмитро Іванович
(Надвірнянський в.о. № 96)

Паньків Микола Петрович
(Битківський в.о. № 97)

Колодій Карпо Олександрович
(Делятинський в.о.№ 98)

Чир Нестор Іванович
(Ланчинський в.о. № 99)

Лубів Петро Іванович
(Білоославський в.о.№ 100)

Децик Дарія Романівна
(Гаврилівський в.о. № 101)

Скрипничук Василь Михайлович
(Зеленський в.о. № 102)

Ковтун Федір Михайлович
(Переріслянський в.о.№ 103)

Куравський Зіновій Васильович
(Середньомайданський в.о.№ 104)

Виборчий округ № 10 Рогатинський район

Конопада Ярослав Васильович
(Рогатииськии в.о. № 105)

Остап’як Роман Михайлович
(Букачівський в.о. № 106)

Бойкевич Олег Йосипович
(Верхньолипецький в.о. № 107)

Голод Ігор Миронович
(Конюшківський в.о. № 108)

Тофан Михайло Васильович
(Княгиницький в.о.№ 109)

Мелінишин Богдан Дмитрович
(Пуківський в.о. №110)

Старостяк Іван Євстахійович
(Черченський в,о. № 111)

Виборчий округ № 11 Рожнятівський район

Михайлів Любомир Львович
(Рожнятівський в.о. № 112)

Яковина Микола Михайлович
(Брошнівський в.о. № 113)

Ковальчук Володимир Дмитрович
(Перегінський в.о. № 114)

Рожко Ігор Володимирович
(Вербівський в.о. № 115)

Фіцич Степан Андрійович
(Небилівський в.о. № 116)

Пасічник Володимир Дмитрович
(Спаський в.о. № 117)

Сікора Богдан Степанович
(Ценявський в.о. № 118)

Виборчий округ № 12 Снятинський район

Мохорук Дмитро Іванович
(Снятинський в.о.№ 119)

Осадчук Петро Васильович
(Заболотівський в.о. № 120)

Попадюк Мирослав Петрович
(Балинцівський в.о. №121)

Бачериков Євген Васильович
(Вовчківський в.о.№ 122)

Романюк Ярослав Іванович
(Горішньозалучанський в.о.№123)

Захарія Ярослав Григорович
(Джурівський в.о. № 124)

Божовська Марія Михайлівна
(Стецівський в.о.№ 125)

Виборчий округ № 13 Тисменицький район

Медвідь Юрій Миколайович
(Тисменицький в.о.№ 126)

Гордієнко Василь Дмитрович
(Жовтневий в.о. № 127)

Степаняк Роман Володимирович
(Лисецький в.о. № 128)

Беляшова Ганна Павлівна
(Загвіздянський в.о. № 129)

Рокетський Богдан Дмитрович
(Липівський в.о. № 130)

Дмитрів Василь Васильович
(Підпечерівський в.о. № 131)

Сурак Тадей Дмитрович
(Старокривотульський в.о. № 132)

Вацеба Орест Миколайович
(Черніївський в.о. № 133)

Кобрин Микола Юрійович
(Ямницький в.о. № 134)

Виборчий округ № 14 Тлумацький район

Богайчук Ярема Франкович
(Тлумацький в.о. № 135)

Дяків Іван Михайлович
(Обертинський в.о. № 136)

Горбаль Степан Іванович
(Живачіський в.о.№ 137)

Лесів Василь Петрович
(Королівський в.о. № 138)

Королик Василь Євстахович
(Нижнівський в.о.№ 139)

Путько Орест Антонович
(Олешанський в.о. № 140)

Виборчий округ № 15 м. Івано-Франківськ

Шевчук Роман Михайлович
(Івано-Франківський в.о. № 1)

Кричун Василь Федорович
(Івано-Франківський в.о. № 2)

Головатий Михайло Іванович
(Івано-Франківський в.о. № 3)

Мартинюк Юрій Ілярійович
(Івано-Франківський в.о. № 4)

Чучук Маркіян Євгенович
(Івано-Франківський в.о. № 5)

Луцький Іван Михайлович
(Івано-Франківський в.о. № 6)

Шевчук Ярослав Михайлович
(Івано-Франківський в.о. № 7)

Круцик Роман Миколайович
(Івано-Франківський в.о. № 8)

Ребрик Богдан Васильович
(Івано-Франківський в.о. № 9)

Смицнюк Орест Богданович
(Івано-Франківський в.о. № 10)

Дарвай Іван Михайлович
(Івано-Франківський в.о. № 11)

Борович Богдан Карлович
(Івано-Франківський в.о. № 12)

Озарко Олег Іванович
(Івано-Франківський вдх № 13)

Шлемко Володимир Теофілович
(Івано-Франківський в.о. № 14)

Остап’як Михайло-Зіновій Михайлович
(Івано-Франківський в.о. № 15)

Онисько Василь Іванович
(Івано-Франківський в.о.№ 16)

Голодюк Борис Борисович
(Івано-Франківський в.о. № 17)

Волков Олександр Миколайович
(Івано-Франківський в.о. № 18)

Лісовський Михайло Йосипович
(Івано-Франківський в.о. № 19)

Дума Зіновій Євгенович
(Івано-Франківський в.о. № 20)

Лесюк Микола Петрович
По в.о. №14 депутат не був обраний

Виборчий округ № 16 м. Болехів

Під час виборів депутатів першого демократичного скликання м. Болехів належало до Долинського району

Виборчий округ № 17 м. Калуш

Кушлик Олег Дем’янович
(Калуський в.о. № 21)

Ганущак Василь Дмитрович
(Калуський в.о. № 22)

Уштан Василь Іванович
(Калуський в.о. № 23)

Івасюк Василь Петрович
(Калуський в.о. № 24)

Гірник Євген Олексійович
(Калуський в.о. № 25)

3ахарія Роман Прокопович
(Калуський в.о. № 26)

Виборчий округ № 18 м. Коломия

Довганюк Ігор Дмитрович
(Коломийський в.о. № 27)

Ферлей Дарія Дмитрівна
(Коломийський в.о. № 28)

Ріпецька Лідія Володимирівна
(Коломийський в.о. № 29)

Захарук Дмитро Васильович
(Коломийський в.о. № 30)

Симотюк Іван Дмитрович
(Коломийський в.о. № 31)

Машталер Володимир Петрович
(Коломийський в.о. № 32)

Виборчий округ № 19 м. Яремче

Рекетчук Орест Павлович
(Яремчанський в.о. № 33)

Гаврилюк Роман Богданович
(Ворохтянський в. о. № 34)

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:




Дата