Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Депутати 2-го демократичного скликання


 

Виборчий округ №1 Богородчанський район

Петраш Іван Миколайович
(Богородчанський в.о. № 13)

Попович Ігор Дмитрович
(Солтвинський в.о.№ 14)

Скрипничук Василь Михайлович
(Старунський в.о.№ 15)

Виборчий округ №2 Верховинський район

Василюк Лук’ян Петрович
(Верховинський в.о.№ 16)

Притулінський Степан Петрович
(Устеріківський в.о. № 17)

Виборчий округ №3 Галицький район

Пархуць Михайло Степанович
(Бурштинський в.о. № 18)

Хавлюк Богдан Федорович
(Більшівцівський в.о. №19)

Крук Василь Григорович
(Галицький в.о. № 20)

Виборчий округ № 4 Городенківський район

Олінійчук Микола Дмитрович
(Городенківський в.о. №21)

Волощук Василь Іванович
(Чернятинський в.о. № 22)

Лучицький Роман Мирославович
(Чернятинський в.о. № 22)

Виборчий округ № 5 Долинський район

Любко Андрій Романович
(Долинський в.о. № 23)

Петрів Ярема Васильович
(Долинський в.о. № 24)

Луцький Володимир Ярославович
(Вигодський в.о. № 25)

Виборчий округ № 6 Калуський район

Шинкар Микола Григорович
(Підмихайлівський в.о. № 26)

Гірник Євген Олексійович
(Войнилівський в.о.№ 27)

Виборчий округ №7 Коломийський район

Годованець Петро Васильович
(Отинійський в.о. № 28)

Гладуняк Дмитро Васильович
(Печеніжинський в.о. № 29)

Ткачук Василь Михайлович
(Гвіздецький в.о. № 30)

Виборчий округ №8 Косівський район

Ходан Михайло Михайлович
(Косівськии в.о. № 31)

Гречаник Василь Петрович
(Кутський в.о. № 32)

Шлемко Володимир Теофілович
(Яблунівський в.о. № 33)

Виборчий округ №9 Надвірнянський район

Хабайлюк Василь Михайлович
(Переріслянський в.о. № 34)

Березицький Богдан Адамович
(Надвірнянський в.о. № 35)

Бойчук Михайло Михайлович
(Битківський в.о. № 36)

Чир Нестор Іванович
(Делятинський в.о. № 37)

Виборчий округ № 10 Рогатинський район

Білоус Володимир Михайлович
(Рогатинський в.о. № 38)

Хомин Ольга Григорівна
(Конюшківський в.о. № 39)

Виборчий округ № 11 Рожнятівський район

Негрич Михайло Дмитрович
(Брошнівський в.о. № 40)

Петрина Мирон Іванович
(Перегінський в.о. № 41)

Бардяк Мар’ян Мар’янович
(Рожнятівський в.о. № 42)

Виборчий округ № 12 Снятинський район

Ковалів Олександр Іванович
(Снятинський в.о. № 43)

Заграновський Ілля Васильович
(Заболотівський в.о. № 44)

Фербей Микола Васильович
(Запрутянський в.о. № 45)

Виборчий округ № 13 Тисменицький район

Остап’як Зіновій Михайлович
(Лисецький в.о. № 46)

Зварич Ігор Теодорович
(Тисменицький в.о. № 47)

Ткач Роман Володимирович
(Єзупільський в.о. № 48)

Виборчий округ № 14 Тлумацький район

Досюк Василь Дмитрович
(Тлумацький в.о. № 49)

Яцишин Антон Іванович
(Обертинський в.о. № 50)

Виборчий округ № 15 м. Івано-Франківськ

Голодюк Борис Борисович
(Івано-Франківський в.о. № 1)

Кричун Василь Федорович
(Івано-Франківський в.о. № 2)

Борович Богдан Карлович
(Івано-Франківський в.о. № 3)

Неділенько Микола Васильович
(Івано-Франківський в.о. № 5)

Гончарук Роман Дмитрович
(Івано-Франківський в.о. № 6)

Виборчий округ № 16 м. Болехів

Паньків Ярослав Федорович
(Болехівський в.о. № 7)

Виборчий округ № 17 м. Калуш

Сушко Роман Васильович
(Калуський в.о. № 8)

Романенко Олег Миколайович
(Калуський в.о. № 9)

Виборчий округ № 18 м. Коломия

Корчинський Віктор Олександрович
(Коломийський в.о. № 10)

Симотюк Іван Дмитрович
(Коломийський в.о. № 11)

Виборчий округ № 19 м. Яремче

Сич Олександр Максимович
(Яремчанський в.о. № 12)

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:




Дата