Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Депутати 3-го демократичного скликання


 

Виборчий округ №1 Богородчанський район

Брус Василь Хомич

Рудко Василь Петрович

Манюх Юрій Мирославович

Сташко Микола Степанович

Парфан Іван Степанович

Виборчий округ №2 Верховинський район

Ватаманюк Дмитро Михайлович

Ілійчук Михайло Миколайович

Шинкарук Ярослав Іванович

Лелет Ярослав Іванович

Притулінський Степан Петрович

Виборчий округ №3 Галицький район

Джура Олександр Дмитрович

Коваль Ігор Михайлович

Завірач Василь Петрович

Івасишин Григорій Михайлович

Громко Ярослав Андрійович

Виборчий округ № 4 Городенківський район

Гранішак Михайло Іванович

Курганевич Іван Іванович

Олінійчук Микола Дмитрович

Романів Петро Іванович

Куриш Ганна Михайлівна

Виборчий округ № 5 Долинський район

Андрух Володимир Степанович

Яремчук Ярослав Васильович

Любко Андрій Романович

Воробець Мирон Йосипович

Полюляк Степан Васильович

Виборчий округ № 6 Калуський район

Іванишин Василь Олексійович

Давидюк Микола Федорович

Білоус Любомир Йосипович

Прокопів Микола Миколайович

Лучко Богдан Миколайович

Виборчий округ №7 Коломийський район

Гладуняк Дмитро Васильович

Негрич Михайло Михайлович

Герелюк Ольга Василівна

Балабаник Степан Васильович

Вівчарик Василь Петрович

Виборчий округ №8 Косівський район

Данилюк Михайло Іванович

Боринський Микола Миколайович

Підлетейчук Іван Володимирович

Дзвінчук Дмитро Іванович

Кулешір Степан Юрійович

Виборчий округ №9 Надвірнянський район

Андрейчук Микола Юрійович

Гончарук Роман Дмитрович

Чир Нестор Іванович

Костик Зіновій Михайлович

Кулик Галина Василівна

Виборчий округ № 10 Рогатинський район

Римарчук Іван Васильович

Винник Михайло Іванович

Окрепкий Степан Степанович

Остап’як Роман Михайлович

Білоус Володимир Михайлович

Виборчий округ № 11 Рожнятівський районАбрам Богдан Федорович

Васильків Зіновій Володимирович

Гулянич Микола Степанович

Петрина Мирон Іванович

Попівняк Михайло Іванович

Виборчий округ № 12 Снятинський районТкачук Володимир Мар’янович

Сухолиткий Микола Васильович

Ладовський Микола Васильович

Заграновський Ілля Васильович

Ковалів Олександр Іванович

Виборчий округ № 13 Тисменицький районТкач Роман Володимирович

Секрета Євген Петрович

Гринишин Василь Васильович

Запухляк Михайло Володимирович

Яковець Іван Іванович

Виборчий округ № 14 Тлумацький районЯворський Михайло Іванович

Свірідов Ігор Анатолійович

Артим Василь Іванович

Цимбалістий Ярослав Григорович

Качур Роман Іванович

Виборчий округ № 15 м. Івано-Франківськ

Бойчук Ігор Васильович

Крижанівський Євстахій Іванович

Лесюк Микола Петрович

Олійник Ігор Мирославович

Банах Ігор Романович

Виборчий округ № 16 м. Болехів

Арабчук Ярослав Ілліч

Витвицький Зіновій Іванович

Сметаняк Орест Іванович

Калуцький Іван Федорович

Паньків Ярослав Федорович

Виборчий округ № 17 м. Калуш

Черник Степан Іванович

Кушлик Олег Дем’янович

Захарія Роман Прокопович

Бойдуник Володимир Йосипович

Кучма Ігор Орестович

Виборчий округ № 18 м. Коломия

Гдичинський Богдан Петрович

Горецький Ігор Богданович

Митник Зіновій Миколайович

Грабець Любомир Омелянович

Бабій Ольга Михайлівна

Виборчий округ № 19 м. Яремче

Француз Анатолій Йосипович

Гуменюк Василь Васильович

Кінаш Михайло Васильович

Яківчук Ігор Михайлович

Яворський Дмитро Васильович

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:




Дата