Олександр Сич привітав колектив регіонального центру оцінювання якості освіти з 15-річчям з часу створення

Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти святкує 15-у річницю з часу свого створення. Привітати з ювілеєм колектив Центру завітали голова обласної ради Олександр Сич та його заступник Микола Палійчук.

У своєму вітальному слові Олександр Сич зауважив, що регіональний центр на чолі з керівником, депутатом обласної ради Богданом Томенчуком порушує два негативні тренди, які є в нашому суспільстві і надолужує той один великий пробіл, якого дуже бракує.

Перший тренд виражається в народній мудрості: “Чого бідний – бо дурний. Чого дурний – бо бідний”. Ви порушуєте цей негативний тренд, адже відкриваєте розумним дітям дорогу в життя і даєте можливість досягнути бажаного. Другим негативним трендом, який ви порушуєте, є несправедливість. Ви сприяєте тому, аби діти відчували справедливість у ставленні до них, у тому, що вони мають рівні права на доступ до вищої освіти. Третім моментом, якого так бракує українському суспільству і який ви надолужуєте – формування еліти. Нам дуже бракує такої групи людей, які, умовно, можуть піднятися на висоту пташиного польоту, побачити шляхи виходу і повести людей за собою. Звичайно, еліта формується сотнями років, але 15 років – це вже хороший пласт!” – акцентував Олександр Сич.

З нагоди 15-річчя з часу створення Центру очільник обласної ради вручив працівникам установи обласні нагороди.

Відзначимо, що упродовж 15-и років Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти відповідає за підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Прикарпатті, проводить моніторингові дослідження якості освіти й апробує нові технології у галузі освітніх вимірювань.