Прикарпаття з робочим візитом відвідали члени правління Тюрінгійського Агентства Європейських програм

На Прикарпаття з робочим візитом завітали члени правління Тюрінгійського Агентства Європейських програм. В його рамках вони зустрілися з першим заступником голови обласної ради Василем Гладієм та заступником Сергієм Басарабом. Участь в зустрічі також взяли начальник відділу міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Юрій Цимбалюк і директор обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” Олег Олійник.

Під час зустрічі сторони домовилися про організацію візиту 16-19 жовтня 2018 року представників “Івано-Франківськоблагролісу” до землі Тюрінгія (ФРН) з метою перейняття досвіду ведення лісового господарства.

В рамках робочого візиту члени правління Тюрінгійського Агентства Європейських програм також зустрілися зі студентами Коломийського медичного коледжу імені Івана Франка та Івано-Франківського базового медичного коледжу. Під час зустрічей йшлося про можливість проходження практики з подальшим навчанням у відповідних професійних школах Федеративної Республіки Німеччина.

Також перебуваючи на Прикарпатті члени делегації планують відвідати Рогатинський державний аграрний коледж та Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу.