Підписано Меморандум про співпрацю між Івано-Франківською та Житомирською обласними радами

Голова обласної ради Олександр Сич спільно з першим заступником Василем Гладієм на запрошення очільника Житомирської обласної ради побували на Житомирщині.

В рамках робочого візиту було підписано Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Житомирською, Івано-Франківською та Полтавською обласними радами. Документом передбачено співробітництво у галузях розвитку місцевого самоврядування в умовах децентралізації, екології та раціонального використання природних ресурсів, освіти і науки, культури, туризму, розвитку фізичної культури та спорту.

Сьогодні Україна, регіони як ніколи потребують “зшивання”, у тому числі й в різних галузях життя, і нехай спорт – це буде одна із тих галузей, де “зшивання” буде найбільш неупередженим і найбільш ефективним. І я докладу максимум зусиль, аби наша співпраця була не декларативною, а мала практичний характер”, – відзначив Олександр Сич.

Нагадаємо, у 2016 році Івано-Франківська обласна рада підписала Меморандум про міжрегіональну співпрацю з Полтавською та Закарпатською обласними радами, у 2018 році – з Кіровоградською обласною радою, а в 2019 році підписано Угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною радою та Донецькою обласною державною адміністрацією.