У п’ятницю, 23 грудня 2022 року, відбулася 19-а сесія обласної ради восьмого демократичного скликання

На початку засідання пластуни передали миру керівникам та депутатам обласної ради Віфлиємський вогонь. Опісля голова обласної ради Олександр Сич та голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук вручили прикарпатцям державні та обласні нагороди.

При формуванні порядку денного депутати, за рекомендацією президії обласної ради, включили 17 проектів рішень.

Ключовим питанням сесійного засідання стало схвалення обласного бюджету Івано-Франківської області на 2023 рік. Окрім цього затверджено план роботи обласної ради на 2023 рік та дві обласні програми. Також депутати прийняли рішення щодо внесення змін до двох регіональних програм та до обласного бюджету на 2022 рік.

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2022 рік  постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики представила колегам звіт про свою роботу. А профільні структурні підрозділи обласної державної адміністрації поінформували депутатів про стан серцево-судинних захворювань населення області, стан забезпеченості житлом пільгових категорій населення області і про захист прав та інтересів дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Серед іншого, були прийняті рішення, якими визначаються особливості нарахування плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на період воєнного стану в Україні та безоплатна передача іншого окремого індивідуально визначеного майна автопідприємства Івано-Франківської ради.