Ще чотирьом прикарпатцям надано статус бійця-добровольця АТО
23 Жовтня 2019
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/dobrovolci.jpg)
Під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія та заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання комісії із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.
У ході розгляду заяв члени комісії прийняли рішення про надання статусу бійця-добровольця АТО чотирьом прикарпатцям – Владиславу Гарасимчуку, Валерію Бондаренку, Сергію Мудрику та Вадиму Савчаку посмертно.
Загалом за результатами роботи комісії із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України статус бійця-добровольця АТО надано понад півтори сотні прикарпатцям.