Івано-Франківська та Кіровоградська обласні ради підписали меморандум про міжрегіональну співпрацю

В обласній раді відбулося спільне засідання комісій Івано-Франківської і Кіровоградської обласних рад з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Участь у роботі спільного засідання взяли також голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Перед початком засідання депутатських комісій керівники вищих представницьких органів влади Прикарпаття та Кіровоградщини підписали Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Івано-Франківською обласною радою та Кіровоградською обласною радою. Документом передбачено створення сприятливих умов для розвитку співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах.

За активну участь у процесах українського державотворення, збереження історичних зв’язків і налагодження тісної співпраці між Івано-Франківською та Кіровоградською областями Олександра Чорноіваненка нагороджено Грамотою голови Івано-Франківської обласної ради. Разом з цим, Олександр Сич вручив голові Кіровоградської облради ювілейну медаль “100 років Західноукраїнської Народної Республіки”.

В ході спільного засідання постійних комісій її члени обговорили розвиток системи екстреної медичної допомоги і стан реформування первинної медичної допомоги на Прикарпатті та Кіровоградщині. Окрім цього членів делегації було поінформовано про організацію надання паліативної та хоспісної допомоги в Івано-Франківській області та про роботу комунального закладу “Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни”.