Збірна команда депутатів Прикарпаття продовжує боротьбу за спортивну першість на Всеукраїнській спартакіаді
6 Червня 2018
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2018/09/06-2-062.jpg)
У Чорноморську Одеської області триває VІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів.
Другий день змагань приніс збірній команді Івано-Франківської області одразу декілька перемог. Так, депутати-волейболісти стали першими у своїй групі, перемігши команду Харківської області з рахунком 2:0.
Здобувши впевнену перемогу над тернопільськими депутатами, прикарпатські обранці-футзалісти також стали першими у своїй групі. Своє лідерство спортсмени закріпили перемогою над командою Полтавської області і вийшли у півфінал.
Добрі результати демонструють також прикарпатські депутати в індивідуальних заліках. Зокрема, найкращим у настільному тенісі серед чоловіків наразі залишається депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький, а депутат Новокривотульської сільської ради Тисменицького району Марія Гоцуляк – у п’ятірці кращих серед жінок. Результати ігор з шашок та шахів будуть відомі згодом.