Олександр Сич взяв участь у Всеукраїнській прощі у Хресто-Воздвиженському соборі Манявсього
7 Липня 2021
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/procha02.jpg)
В рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі у Хресто-Воздвиженському соборі Манявсього монастиря відбулося багатотисячне Богослужіння. Його очолив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
Спільно з прочанами участь у молитві за єдину Українську Церкву та соборну Українську державу взяли голова обласної ради Олександр Сич та представники депутатського корпусу.