Олександр Сич привітав прикарпатських правоохоронців з професійним святом
4 Липня 2022
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/291850116_360701289524674_5138305803488608626_n.jpg)
Національна поліція України відзначає сьому річницю з часу створення. Згідно з Указом Президента України День Національної поліції України щороку відзначається 4 липня. З цієї нагоди голова обласної ради Олександр Сич привітав прикарпатських правоохоронців з професійним святом.
“Бажаю доброго здоров’я і Господньої ласки на захист вашого життя. Кому як не вам знати, що під час війни не знаєш, де тебе настигне небезпека. Безпека в ієрархії цінностей, це те, чого люди найбільше потребують від вас. Від імені обласної ради дякую за охорону нашої безпеки, яку ви здійснюєте на території області. Бажаю, аби вдячність і пошана людей були адекватні до ваших дій і зусиль, миру і злагоди вашим родинам. А найголовніше – бажаю перемоги всім нам і справедливого миру для України, після якого наша держава стане більш могутньою і впорядкованою“, – сказав Олександр Сич.