25 лютого відбудеться чергова 13 сесія обласної ради

У п’ятницю, 25 лютого 2022 року, відбудеться засідання 13-ї сесії обласної ради восьмого демократичного скликання. На її розгляд президія обласної ради на своєму черговому засіданні 22 лютого рекомендувала винести 86 питань.

Вісім питань стосуватимуться звернень обласної ради до центральних органів державної влади. Серед них звернення щодо відновлення історичної справедливості та перейменування Російської Федерації на Московію, щодо спрощення процедури тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації, щодо необхідності внесення змін до статті 8 Закону України “Про автомобільні дороги”, щодо термінового виділення коштів на територіальну оборону та підготовку національного спротиву, щодо недопущення внесення змін до виборчого законодавства, щодо негайного прийняття кадрових рішень, щодо недопущення екологічної проблеми на території сіл Верхній Струтинь та Нижній Струтинь Калуського району, щодо скасування податку на додану вартість на соціально значимі продукти харчування та зниження ставки податку на додану вартість для сектору з постачання та розподілу енергоносіїв.

Про виконання делегованих повноважень обласною радою обласній державній адміністрації у минулому році прозвітує голова облдержадміністрації, а ще керівники Головного управління Національної поліції в області і прокуратури області поінформують про діяльність відповідних органів та підрозділів за 2021 рік. Також депутатів поінформують про стан та перспективи розвитку санаторно-курортного лікування в області і про стан надання паліативної допомоги населенню області.

Разом з цим запланований розгляд проєктів рішень про виконання 25-и регіональних програм, які завершилися у минулому році, внесення змін до двох діючих та затвердження чотирьох нових обласних програм. Зокрема, на розгляд депутатського корпусу запропонований проєкт програми соціально-економічного та культурного розвиту Івано-Франківської області на 2022-2024 роки.

Водночас до проєкту порядку денного 13 сесії обласної ради включені низка питань, які регулюють майнові, земельні та трудові відносини.