7 грудня – День місцевого самоврядування
7 Грудня 2022
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/02/318465072_471311335130335_3740055773695860062_n.jpg)
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, добробут їхніх мешканців, створення комфортних умов для проживання.
Переконаний, що злагоджена праця органів місцевого самоврядування, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів сприятимуть у розбудові Української держави як заможної демократичної країни!
Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Прикарпаття. Вітаю вас з професійним святом! Принциповості вам у відстоюванні інтересів громад! Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги!
Голова обласної ради
Олександр Сич