До Дня вишиванки обласна рада провела флешмоб “Вишивана рада”
16 Травня 2019
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/001_вишиванка.jpg)
До Дня вишиванки обласна рада провела флешмоб “Вишивана рада”. Підтримуючи ідею збереження українських цінностей, споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу у третій четвер травня керівники обласної ради та працівники виконавчого апарату прийшли на роботу у вишиванках.
Окрім цього, вже упродовж трьох років в обласній раді зберігається традиція “вишиваної п’ятниці”. Так, в останній день робочого тижня працівники виконавчого апарату змінюють звичний діловий одяг на українську національну сорочку.