Обласна рада глибоко сумує з приводу смерті Романії Постолянюк
6 Серпня 2021
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/svichka.jpg)
Після важкої хвороби відійшла у засвіти депутат обласної ради V та VI демократичних скликань, заступник голови обласної ради у 2002-2006 роках Романія Антонівна Постолянюк.
Івано-Франківська обласна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Романії Антонівни. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої людини. Вічна пам’ять!